Křížový stůl

X-Line základní stůl

X-Line Basic - stůl s plochou pracovní deskou

Stoly řady  X-Line mají nůžkovou konstrukci stojanu, který umožňuje sjet s pracovní deskou velice nízko. Toto provedení stolu usnadňuje manipulaci s těžkými pacienty.  S tímto stolem dopravíte i velkého psa na stůl bez složité manipulace a zdvihání.   X-Line je vyráběn ve 3 variantách ( standard, bez vertikalizace, comfort s vertikalizací a 3 provedení s V- Top deskou a vertikalizací).

Vyšetřovací stůl  X Line basic je osazen nerezovou  plochou nebo profilovanou pracvní deskou, kterou lze doplnit vestavnou digitální váhou.  Tento stůl neumožňuje vertikalizaci pacienta. Přesto, že se jedná o cenově nejdostupnější stůl své řady je kompletně vyroben naší firmou v České republice z k valitních materiálů i komponentů. Konstrukce  stojanu stolu se  vyrábí z oceli s nástřikem  bílé práškové barvy, za příplatek lze vyrobit v celonerezovém provedení, nebo barvě dle vzorníku RAL. 

Zdvih stolu je nejčastěji pomocí elektromotoru, nebo hydraulickou nožní pumpou. V případě, že nechceme mít v prostoru přívodní kabel, může být stůl doplněn aku-baterií. Stůl  vyrábíme v české republice  z kvalitních materiálů i komponentů. Pro upřesnění navštivte naši fotogalerii níže, nebo nás kontaktujte.

 

 

X-Line Basic

Výška stolu: 280 mm -1030 mm, s kolečky 310-1060 mm, s Akubaterií  350 -1100 mm

Typ pracovní desky: plochá z nerez oceli rozměr: 1300x600 mm

Rám: X nůžkový ocelový rám s nástřikém bílé práškové barvy.

Zvedací systém: elektromotor Linak, elektromotor s aku zdrojem, nebo  hydraulická nožní pumpa

Nosnost: 100 kg