Kontakt VetComfort.cz

Dobrý den,

upřímně nás těší Váš zájem o naše produkty.

4vet zajišťuje prodej veterinárního zařízen z naší výrobní firmy Dezort Kovovýroba ve Strašicích. Dodáváme veterinární zařízení pro veterinární kliniky i malé ordinace. Dlouhodobě spolupracujeme s firmou Veteq.nl, která naším zařízením vybavila kliniky například: v Holandsku, Belgii, Švýcarsku, Francii, Angli, Německu... Upřednostňujeme individuální přístup. Naše veterinární vybavení se snažíme vyrábět s ohledem na Vaše potřeby a inovovat jej na základě zpětné vazby i nejnovějších trendů. Máme rádi nové impulsy a výzvy, neváhejte se na nás obrátit s individuálními požadavky. Vše vyrábíme z kvalitních materiálů i komponentů, což zaručuje našemu zařízení vkusnost, dlouhověkost a snadnou údržbu.

Vyrábíme veterinární stoly a hospitalizační veterinární klece i větší veterinární hospitalizační kotce. Najdete u nás cenově výhodné jednodušší ekonomické provedení i složitá originální řešení.

Velice oblíbené jsou naše hospitalizační klece (postnarkotizační boxy), které jsou specifické praktickým a komfortním designem vnitřní části a podlahovým topením. Klece splňují kritéria ISFM a dostaly zlatou a stříbrnou medaili CAT Friendly Clinic.

Dalším naším rozšířeným produktem jsou veterinární stoly. Vyrábíme speciální veterinární operační stoly pro komplikovanější zákroky i jednoduché veterinární vyšetřovací stoly.

Novinky: na čem teď pracujeme?

Snažíme se pro Vás vymyslet stoly s vyhřívanou pracovní deskou, které jste si přáli při našich setkáních. Prozatím máme vyrobený křížový (nůžkový stůl ) s vyhřívanou plochou pracovní deskou. Pokud byste měli zájem o více informací neváhejte nás kontaktovat: dezortova.veronika@gmail.com, + 420603266911.

Podrobnosti o našich výrobcích včetně názorných fotografiích najdete v následujících záložkách našeho webu.

Dlouhodobě spolupracujeme s holandskou firmou Veteq.NL, která vybavila již řadu klinik v západní Evropě jako například v Holandsku, Belgii, Švýcarsku, Francii, Anglii apod.


Pokud budete potřebovat více informací, neváhejte mne kontaktovat.

Těším se na setkávání s Vámi Veronika Dezortová +420 603 266 911