Laparoskopický stůl

Operační stůl Specialní V-Top PRO

Díky vývoji veterinární medicíny a s ním spojeným nárůstem laparoskopických operací jsete nás inspirovali ke vzniku tohoto stolu. Special V- Top/ V top - ERGO  byl  vyvinut a inovován ve spolupráci s firmou Veteq NL  a klinikou v Belgii.

Pracovní plocha je sestavena ze tří nerezových desek z nichž dvě jsou manuálně stavitelné v rozmezí od  0´ do 90´ do polohy V TOP, elektrický trendelburg polohovací systém, el. boční naklápěcí systém,  el. nastavitelná výška, nožní ovládání a ergonomická úprava z něj dělají zcela výjimečný a velmi praktický operační stůl. Střední část pracovní desky lze jednoduše dle potřeby zúžit, což umožňuje operatérovi se dostat během zákroku k pacientovi co nejblíže a  ulehčuje práci laparoskopickými nástroji. Stůl je vyráběn naší firmou  kompletně v CZ  z kvalitních materiálů a komponentů.

  • Special V-Top PRO ErgO
  • Nastavitelná výška stolu: 650 - 1150 mm, s kolečky 750-1250 mm
  • Pracovní deska: nastavitelná do polohy V-TOP,  V - Top Ergo - lze navíc zúžit vyjmutím ergonomické výkrojí po straně desky, elektricky nastavitelná poloha trendelburg a antitrendelburg, elektrické boční naklápění desky....
  • Provedení rámu: ve standardu ocel s nástřikem bílé práškové barvy, celonerezové nebo barevné provedení za příplatek
  • Pohony: 2 x elektromotor, 1 extra přídavný  elektromotor pro  lateralní naklápění
  • Nosnost: 100kg

Stůl lze dovibavit množstvím příslušenstvím, bližší informace v sekci Příslušenství ke stolům.