Křížový stůl

Operační stůl X-Line V-top

X-Line V-Top operační stůl

Stoly řady  X-Line mají nůžkovou konstrukci stojanu, který umožňuje sjet s pracovní deskou velice nízko. Toto provedení stolu usnadňuje manipulaci s těžkými pacienty.  S tímto stolem dopravíte i velkého psa na stůl bez složité manipulace a zdvihání.   X-Line je vyráběn ve 3 variantách ( standard, bez vertikalizace, comfort s vertikalizací a 3 provedení s V- Top deskou a vertikalizací).

V-Top operační stůl: nerezová pracovní deska s mechanickou vertikálizací pacienta  a nastavením desky do polohy V -TOP. ( u tohoto typu nelze vyrobyt s ergo výkroji). Stojan stolu se standartně vyrábí z oceli s nástřikem bílé práškové barvy, za příplatek lze vyrobit v celonerezovém provedení, popřípadě jiné barevné provedení dle vzorníku RAL.

Zdvih stolu je nejčastěji pomocí elektromotoru, nebo hydraulickou nožní pumpou. V případě, že nechceme mít v prostoru přívodní kabel, může být stůl doplněn aku-baterií. Stůl  vyrábíme v české republice  z kvalitních materiálů i komponentů. Pro upřesnění navštivte naši fotogalerii níže, nebo nás kontaktujte.

X-Line V-Top

Výška: 340 - 1100 mm, s kolečky 370 - 1130 mm, s akubaterií 390 - 1120 mm

Pracovní deska: nerezová V-Top 1300 x 530 mm, 2díly mechanicky přestavitelné do polohy V , mechanické trendelburg polohování

Stojan:  ocelový s nástřikem práškové barvy za příplatek celonerezové provedení

Zdvih : elektromotor, elektromotor s aku baterií, popřípadě hydraulická nožní pumpa

Nosnost: 100kg

Stůl lze doplnit řadou příslušenství.