Křížový stůl

Operační stůl X-Line Comfort

X-Line Comfort - operační stůl

Stoly řady  X-Line mají nůžkovou konstrukci stojanu, který umožňuje sjet s pracovní deskou velice nízko. Toto provedení stolu usnadňuje manipulaci s těžkými pacienty.  S tímto stolem dopravíte i velkého psa na stůl bez složité manipulace a zdvihání.   X-Line je vyráběn ve 3 variantách ( standard, bez vertikalizace, comfort s vertikalizací a 3 provedení s V- Top deskou a vertikalizací).

Provedení  Comfort je: stůl  s nerezovou  profilovanou deskou na 3 nebo 4 stranách a mechanickou vertikalizací. Stojan stolu se stadartně vyrábí z oceli s nástřikem bílé práškové barvy. Za příplatek lze vyrobit stůl v celonerezovém provedení, nebo barvě dle vzorníku RAL.

Zdvih stolu je nejčastěji pomocí elektromotoru, nebo hydraulickou nožní pumpou. V případě, že nechceme mít v prostoru přívodní kabel, může být stůl doplněn aku-baterií. Stůl  vyrábíme v české republice  z kvalitních materiálů i komponentů. Pro upřesnění navštivte naši fotogalerii níže, nebo nás kontaktujte.

X-Line comfort - operační stůl

Výška stolu: 360 -1120 mm, s kolečky 400 - 1160 mm, s akuzdrojem a kolečky 460 -1220 mm

Typ pracovní desky: nerezová profilovaná o rozměru 1350 x 520mm, trendelburg naklápěním

Konstrukce: X-Line nůžková z oceli s nástřikem bílé práškové barvy. Na přání lze za příplatek vyrobit celonerezové provedení.

Zdvih: elektromotor LINAK/ elektromotor LINAK s akuzdrojem /  hydraulická pumpa

Nosnost: 100kg

Stůl lze doplnit příslušenstvím z naší samostatné galerie.